Architektonické štúdie ihrísk

Architektonické štúdie ihrísk 1 28.3.2017 – V priestoroch Fakulty záhradného a krajinného inžinierstva Slovenskej poľnohospodárskej univerzity Nitra sa za účasti študentov, pedagógov, predstaviteľov fakulty a starostu obce uskutočnila prezentácia študentských návrhov vidieckych verejných priestorov v Malej Mani a Veľkej Mani. Predstavené boli tri variantné krajinno-architektonickej štúdie priestoru detského ihriska v centre Malej Mane a tri variantné štúdie celého areálu futbalového ihriska vo Veľkej Mani. Postery s týmito prácami sú v rámci propagačných dní fakulty v dňoch 29. a 30. marca vystavené i v priestoroch OD Mlyny v Nitre a v apríli 2017 budú predstavené i na medzinárodnej konferencii v Mníchove.

Vytvorené: 3. 4. 2017
Posledná aktualizácia: 3. 4. 2017 11:05