Prace v obci - apríl 2017

Prace v obci - apríl 2017 1 29.4.2017 – Pracovníci obce v priebehu apríla dokončili separáciu veľkoobjemových odpadov, upravili priestor obecného kompostoviska, podľa objednávok vykonali jarné rozrábanie pôdy kultivátorom, vykonali opravu a údržbu traktora, upravili a ostrihali záhony a stromy v parčíku na námestí, po výmene mrazom poškodeného vodovodného potrubia v obecnej budove na Domovine 1 vymenili obklad časti steny a pri budove zrekonštruovali vodomernú šachtu, upravili prepadnutú zámkovú dlažbu na parkovisku pred Jednotou, doplnili verejné osvetlenie pri železničnej stanici, opravili nasvietenie kostola, vykonali opravu a úpravy elektrickej inštalácie v základnej a materskej škole, obnovili náter okien na budove garáže pri zdravotnom stredisku a mnohé iné.

Vytvorené: 17. 5. 2017
Posledná aktualizácia: 17. 5. 2017 15:38