Práce v obci - február 2018

Práce v obci - február 2018 1 28.2.2018 – Pracovníci obce v priebehu februára na ulici Dlhá vymenili strhnuté vedenie obecného rozhlasu a nainštalovali nový amplión, na Dolinskej ulici opravili poškodené zábradlie mosta, kamennou drťou upravili priestor začiatku odvodňovacieho žľabu na ulici V. J. Gajdoša, z parku odstránili spadnutý strom, čistili kríkmi zarastený priestor ohrady cintorína vo V. Mani, obnovovali oplotenie areálu „Pajty“, vykonali rozsiahlu opravu poškodeného mulčovača, vykonávali zimné údržby verejných priestranstiev a budov, ...
Verejnoprospešný pracovníci dokončili kosenie priestorov parku, zbierali odpady z parku a verejných priestranstiev a čistili a zametali chodníky a parkoviská.

Vytvorené: 7. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 8. 3. 2018 13:34