Práce v obci - január 2018

Práce v obci - január 2018 31.1.2018 – V priebehu januára pracovníci obce vykonávali opravy a údržbárske práce na obecnom majetku, obnovili strhnuté prekrytie zadného vchodu do domu smútku v Malej Mani, opravili odtrhnuté dvere v šatni športovej kabíny, vchodovú bránu na Domovine 1, kúrenie v budove zdravotného strediska, vykonali opravy verejného osvetlenia, zo záhonov na námestí odstránili vyschnuté trsy tráv, zbierali odpady z verejných priestranstiev, vykonali demontážne a montážna práce na zdravotnom stredisku, ako prípravu na výrub topoľov rozobrali pletivo a stĺpiky oplotenia okolo futbalového areálu a elektrické káble ozvučenia ihriska, v rámci opravy oplotenia „Pajty“ rozobrali poškodené oplotenie na východnej strane, kosili priestory parku, ....

Vytvorené: 6. 2. 2018
Posledná aktualizácia: 6. 2. 2018 11:51