Práce v obci - júl 2017

31.7.2017 – Pracovníci obce v priebehu júla

kosili verejné priestranstvá, mulčovali vinice a záhrady, na námestí a v Malej Mani opílili ovisnuté konáre stromov, ktoré zasahovali do chodníkov, z chodníku a z hlavnej cesty odstránili strom, ktorý tam spadol z parku počas búrky, na námestí ostrihali a upravili živé ploty, vykonali chemický postrek kríkov proti húseniciam a herbicídny postrek buriny na chodníkoch, z plotu cintorína odstránili prerastené kríky, očíslovali a namerali cca 200 stromov v areáli futbalového ihriska ako prípravu pre povolenie na výrub týchto stromov, opravili poškodený roh budovy „Pajty“, opravili poškodenú lavičku pred lekárňou, na prístupovom chodníku k obecným bytovkám opravili prepadnuté časti zámkovej dlažby, v javiskovej časti kultúrneho domu opravili vetracie okná, na budove spoločenskej miestnosti V Malej Mani po vybudovaní odkvapového nálepku skrátili a upravili zvody rín, pred inštaláciou konvektomatu v jedálni základnej školy odstránili staré obklady stien a doplnili potrebné elektrické rozvody, podieľali sa na prípravách kultúrnych a spoločenských podujatí, futbalového turnaja, vatry zvrchovanosti, vykonávali odvoz odpadov, služby obecnými mechanizmami podľa objednávok občanov a organizácií a mnohé ďalšie.
Pracovníci vykonávajúci verejnoprospešné práce čistili verejné priestranstvá, priestory námestia, parku, cintorínov, z Dolinského potoka odstraňovali nánosy a rastlinné porasty a na ulici A. Bernoláka zarovnávali a upravovali terén medzi chodníkom a cestou.

Vytvorené: 2. 8. 2017
Posledná aktualizácia: 2. 8. 2017 14:46