Prace v obci - jún 2017

Prace v obci - jún 2017 30.6.2017 - Pracovníci obce v priebehu júna opravili hojdačky pri obecných bytovkách, opravili poškodený prístupový chodník k športovej kabíne na futbalovom ihrisku, upravili – spevnili stĺpy pre umiestnenie reklamného baneru na vstupe do obce, vykonali odvoz separovaných odpadov na zberný dvor do Palárikova, po drtení a odvoze drevnej hmoty upravili priestor úložiska bioodpadov na Pajte a v Malej Mani, prehĺbili a vyčistili odtokové jarky a žľaby na uliciach Dlhá, T. Vansovej a A. Sládkoviča, vykonali prípravné a dokončovacie práce pri rekonštrukcii zasadačky obecného úradu v dome kultúry, pripravovali Požitavské folklórne slávnosti, kosili verejné priestranstvá, .......

Vytvorené: 7. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 7. 7. 2017 14:41