Koncept nového Územného plánu obce Maňa

Obec Maňa oznamuje občanom, že v súčasnosti pripravuje koncept nového Územného plánu obce. Verejné prerokovanie nového Územného plánu sa bude konať dňa 28.10.2021, t. j. vo štvrtok, o 16.00 hod. v sále kultúrneho domu.

Koncept Územného plánu je k nahliadnutiu v  pracovných dňoch v čase od 08.00hod. do 15.00 hod. na Obecnom úrade v Mani a na webovej stránke obce: www.obecmana.sk .

Vzhľadom na súčasné protipandemické opatrenia voči ochoreniu COVID-19 bude verejné prerokovanie prebiehať podľa protokolu OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní), s obmedzenou kapacitou priestoru na 25 %, s povinnosťou prekrytia dýchacích ciest respirátorom a s povinnosťou viesť písomný zoznam účastníkov.

Potvrdenie o očkovaní, testovaní a prekonaní ochorenia bude potrebné preukázať pred vstupom do sály.

Vytvorené: 22. 10. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 10. 2021 8:49