Kontrola verejného obstarávania

Kontrola verejného obstarávania  1 11.8.2020 – Sprostredkovateľský orgán pre Integrovaný regionálny operačný program v Nitrianskom samosprávnom kraji vykonal kontrolu verejného obstarávania (VO) 4 častí zákazky „Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov na Základnej škole s materskou školou v obci Maňa“, pričom bolo skonštatované, že pri VO jednotlivých častí ( stavebné práce, učebné pomôcky, informačno-komunikačné technológia a nábytok) neboli zistené žiadne nedostatky. Obec teda bude môcť v septembri 2020 prikročiť k ich realizácii. Na uvedený projekt má Obec s Ministerstvom hospodárstva a rozvoja vidieka SR uzatvorenú zmluvu o poskytnutí nenávratného finančného príspevku – dotácie vo výške 65 959 € z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Vytvorené: 21. 8. 2020
Posledná aktualizácia: 21. 8. 2020 14:40