Nová turistická mapa „Hronská pahorkatina - Podhájska a okolie“

Nová turistická mapa „Hronská pahorkatina - Podhájska a okolie“ 1 V rámci projektu Združenia obcí Termál a MAS Združenia Termál bol na našom námestí umiestnený drevený panel - stojan s novovytvorenou turistickou mapou „Hronská pahorkatina - Podhájska a okolie“.

12.7.2022 – V rámci projektu Združenia obcí Termál a MAS Združenia Termál bol na našom námestí umiestnený drevený panel - stojan s novovytvorenou turistickou mapou „Hronská pahorkatina - Podhájska a okolie“. Okrem turistických trás sú na mape zakreslené i trasy cykloturistické a tiež náučné chodníky. Samotné vytvorenie mapy, jej umiestnenie vo všetkých obciach Mikroregiónu Termál a aj značenie  turistických trás v teréne boli realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja. Súčasťou projektu bola aj tlač klasického formátu turistickej mapy, ktorá je záujemcom k dispozícii na obecnom úrade.

Vytvorené: 15. 8. 2022
Posledná aktualizácia: 15. 8. 2022 13:32