Práce v obci - apríl 2019

Práce v obci - apríl 2019 1 30.4.2019 - Pracovníci obce v priebehu apríla pokračovali v oplocovaní futbalového ihriska, opravili netesnosti vodovodného potrubia a vyčistili vodomernú šachtu pri športovej kabíne, vykonal závlahu vysadených stromčekov okolo ihriska, čistili a upravovali vonkajšie plochy na „Pajte“, odviezli do zberu vyzbieraný železný odpad, spustili potôčik na námestí, pripravili na novú sezónu kosenia mulčovač, odstraňovali zistené nedostatky bleskozvodov na obecných budovách, vymenili piesok v pieskoviskách na detských ihriskách, vykonali postrek burín na chodníkoch zo zámkovej dlažby a na okrajoch ciest a plotov, v závere mesiaca začali s kosením verejných priestranstiev, .....

Vytvorené: 7. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 7. 5. 2019 9:52