Práce v obci - február 2022

Práce v obci - február 2022 1 Práce v obci - február 2022

28.2.2022 – Pracovníci obce vo február vykonali odinštalovanie vianočnej výzdoby a osvetlenia u nás a na objednávky i v okolitých obciach, pílenie a opilovanie stromov na uliciach A. Sládkoviča, I. Ďungela, Školskej, v areály školy a podľa súkromných objednávok, opravu preliezky detského ihriska a ohrady cintorína v Malej Mani; v cintoríne vo veľkej Mani čistenie starých hrobových miest, prekládku starých náhrobkov, odvoz zeminy, prípravu na osadenie nových vodovodných stojanov a vyčistenie ohrady okolo cintorína od porastu kríkov; opravu strechy garáže pri zdravotnom stredisku, opravu miestneho rozhlasu, opravu nosiča kontajnera, kosenie, odstraňovanie kríkov a zber odpadkov v areály zberného dvora na Pajte, čistenie dvora lekárne, zber odpadkov z odpadkových košov v obci, ...

Vytvorené: 26. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 26. 4. 2022 11:24