Práce v obci - jeseň 2019

Práce v obci - jeseň 2019 30.11.2019 – Pracovníci obce v priebehu jesene pokračovali v kosení verejných priestranstiev a parku, z parku odstránili vyvrátené stromy, okolo futbalového ihriska podsádzali vyschnuté topole, obnovili náter drevených sôch pred kostolom a upravili poškodenú sochu sv. Urbana, odviezli na skládku vyzbieraný veľkoobjemový odpad, upravili a premiešali obecné kompostovisko, pripravovali latky pre opravu lavičiek na obecných priestranstvách, vykonávali opravy verejného osvetlenia a rozhlasu, na cintoríne vybudovali upravený priestor okolo pamätníka nenarodeným deťom a spílili vyschnutý, na cintoríne v Malej Mani opravili ohradu poškodenú pri dopravnej nehode, opravovali obecné stroje – nosič kontajnerov LIAZ, traktorovú vlečku, krovinorezy, podľa objednávok vykonávali opiľovanie stromov a orby záhrad a viníc,.... Pracovníci vykonávajúci verejnoprospešné práce vykonali náter stojanov na bicykle, čistili autobusové zastávky, miestnosti na „Pajte“, čistili verejné priestranstvá od opadaných listov, .....

Vytvorené: 5. 12. 2019
Posledná aktualizácia: 5. 12. 2019 15:03