Práce v obci - jún 2022

Práce v obci - jún 2022 30.6.2022 - Práce v obci - jún 2022

30.6.2022 - Pracovníci obce v júni odstránili „doslúžené máje“, pokračovali v kosení a mulčovaní plôch verejných priestranstiev, prečistili od ovisnutých konárov a spriechodnili turistickú trasu z Dolnej Gedry na Hornú, vykonali odvoz veľkoobjemových odpadov zo zberného dvora, osadenie nerezového bezbariérového nájazdu na vchode do zdravotného strediska, opravu rímsy nad vchodom do lekárne, výmenu značiek „Daj prednosť v jazde“ na križovatkách Legionárska – Žitavská,  Ulička – Železničná,  A. Bernoláka – Pri parku a na námestí pri sklade, v Malej Mani na priecestí pri tehelni spevnili značku „STOP“, na začiatku hrádze Hamarky umiestnili tabuľu so zákazom vývozu odpadu, vyčistili prietok z odvodňovacieho jarku z roly nad ulicou A. Sládkoviča  pred mostom do Dolinského potoka, v Malej Mani obnovili náter plota okolo spoločenského domu a ohrady okolo cintorína, obnovené boli i rozbité sklené výplne autobusových zastávok na Domovine a na námestí, ...

Vytvorené: 6. 7. 2022
Posledná aktualizácia: 6. 7. 2022 14:27