Práce v obci - máj a jún 2019

Práce v obci - máj a jún 2019 1 30.6.2019 – Pracovníci obce v mesiacoch máj a jún 2019 vykonali hlavne kosenie verejných priestranstiev, postreky chodníkov a parkovísk proti burinám, strihanie živých plotov na námestí, postreky živých plotov proti škodcom – roztočom, úpravu okolia prístupovej cesty k domu smútku v Malej Mani, údržbu a náter umelého potôčika na námestí, závlahu vysadených topoľov okolo futbalového ihriska, opravy a údržby strojov, Avie , plaťáku, odstraňovanie zistených nedostatkov z revízií bleskozvodov na budovách kultúrneho domu v M. Mani, oboch domoch smútku, zdravotnom stredisku a športovej kabíne, odviezli vyseparovaný železný odpad zo stavebnej drte do výkupu, pokračovali v oplocovaní areálu futbalového ihriska,....

Vytvorené: 12. 9. 2019
Posledná aktualizácia: 12. 9. 2019 11:56