Navigácia

Obsah

Práce v obci - marec 2018

Typ: ostatné
Práce v obci - marec 2018 129.3.2018 – V priebehu marca pracovníci obce vykonávali opilovanie a strihanie stromov na verejných priestranstvách a obecných pozemkoch, spilovanie stromov podľa objednávok občanov, vyčistili od odpadov koryto Dolinského potoka v priestore parku, odstránili z neho náletové dreviny a vykosili ho, čistili a upravovali priestor zberného dvora na „Pajte“, rozseparovali elektroodpad, odviezli do zberných surovín vyše 2 tony vyseparovaného kovového odpadu, vykonávali údržbárske práce v obecných budovách, vykonaná bola tiež oprava vysokozdvižnej plošiny a jej príprava na STK, pracovníci vykonávajúci verejnoprospešné práce vyzbierali odpadky v parku, z verejných priestranstiev a povedľa ciest 2. a 3. triedy v celom katastri našej obce, pričom vyzbierali vyše 70 vriec odpadu, odstraňovali náletové dreviny z parciel viníc a iné.

Vytvorené: 25. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 25. 4. 2018 10:40
Autor: Správce Webu