Práce v obci - marec a apríl 2020

Práce v obci - marec a apríl 2020 1 30.4.2020 - Pracovníci obce v priebehu marca a apríla vykonali výrub suchých a spadnutých stromov v parku a na uliciach A. Hlinku a M. Kukučina, odvoz veľkoobjemového odpadu, úpravu priestorov kompostoviska a miesta na uloženie drevného odpadu na „Pajte“, odviezli a vyseparovali separované odpady z kontejnerov pri obecných bytovkách, podľa objednávok vykonali kultivátorom jarnú rozrábku pôd, pokračovali v náteroch stĺpov verejného rozhlasu, opravili bočnú bránu do areálu futbalového ihriska, vykonali opravu obecných strojov Liaz - nosiča kontajnerov, traktora John Deer, mulčovača, prípravu na STK Avie vysokozdvižnej plošiny, čistili a zametali verejné priestranstvá a začala aj prvá jarná kosba, ......

Vytvorené: 11. 5. 2020
Posledná aktualizácia: 11. 5. 2020 15:11