Prace v obci v marci a apríli

Prace v obci v marci a apríli Prace v obci v marci a apríli

30.4.2022 - Pracovníci obce v marci a apríli vykonali v parku odstránenie pňov, ako prípravu na kosenie parku novou traktorovou kosačkou a  dokončili kosenie zadných častí parku, vyčistili od odpadov a náletových porastov kríkov celý areál „Pajty“, upravili priestor zberu drevného bioodpadu po ukončení jeho drtenia, dokončili triedenie kociek z rekonštrukcie chodníka na Domovine a ich uloženie na zbernom dvore, vykonali jarný rez ovocných stromov pri lekárni, úpravu priestoru na zadnom dvore materskej školy, jarne čistenie priestorov námestia, ostrihanie kríkových záhonov, vyčistenie umelého potôčika , betónovej platne a okolia amfiteátra, zber a odvoz odpadov z viacerých miest v extraviláne obce, opravy a údržby strojov a prípravu nosiča kontajnerov na STK, roznos daňových výmerov, ...

Vytvorené: 17. 5. 2022
Posledná aktualizácia: 17. 5. 2022 14:21