Zverejnenie zámeru prevodu vlastníctva majetku Obce Maňa, v k. ú. Veľká Maňa, parc. č. 4844.

Zverejnenie zámeru prevodu vlastníctva majetku Obce Maňa,

v k. ú. Veľká Maňa, parc. č. 4844.

Č. j. : 2019/308-02

Obec Maňa, Námestie M. R. Štefánika 1, 941 45 Maňa týmto zverejňuje zámer prevodu majetku formou priameho odpredaja majetku Obce Maňa, M. R. Štefánika 1, Maňa, 941 45, SR v katastrálnom území Veľká Maňa, zapísanom na LV. č. 2785 v podiele 582/861 a to :

• pozemku parcela registra C KN, parc. č. 4844, , o výmere 861 m2, výmera podielu 582 m2, druh pozemku – vinice,

za cenu minimálne 325.- €

stanovenú na základe  Znaleckého posudku č. 14/2019 zo dňa 21.09.2019 vypracovaného znalcom Ing. Tomášom Števlíkom, PhD., bytom Wolkerová 10, 940 66 Nové Zámky, s týmito podmienkami:

Kupujúci bude povinný uhradiť

- kúpnu cenu na účet predávajúceho, alebo v hotovosti do pokladne predávajúceho najneskôr v deň uzatvorenia kúpnej zmluvy,

- náklady spojené s vyhotovením znaleckých posudkov na stanovenie všeobecnej hodnoty nehnuteľností najneskôr v deň uzatvorenia kúpnej zmluvy,

- náklady spojené s vkladom vlastníckeho práva v prospech kupujúceho do katastra nehnuteľností.

Záujemcovia o kúpu môžu svoje cenové ponuky doručiť do 31.10.2019 na adresu: Obec Maňa, Námestie M. R. Štefánika 1, 941 45 Maňa.

Cenová ponuka záujemcu musí obsahovať:

a) identifikáciu záujemcu, (meno, priezvisko, rodné priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo a adresu trvalého pobytu u fyzických osôb alebo názov, sídlo, IČO u právnických osôb),

b)   predmet kúpy,

c)   účel použitia,

d)   cenovú ponuku,

e)   čestné vyhlásenie, že nespĺňa podmienky nemožnosti prevodu majetku obce podľa § 9a ods. (6) zákona č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov,

f)   čestné vyhlásenie, že záujemca v čase podania ponuky nemá žiadne záväzky voči obci Maňa.

g)   súhlas fyzickej osoby so spracovaním osobných údajov na účely zabezpečenia úkonov pri predaji majetku vo vlastníctve Obce Maňa v zmysle zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov,

h)   v prípade právnických osôb výpis z obchodného registra alebo iného registra nie starší ako 3 mesiace.

Cenové ponuky treba predkladať v uzatvorených obálkach so spiatočnou adresou záujemcu a s označením „Obec Maňa – predaj nehnuteľnosti - parc. č. 4844 - Neotvárať!“

Na cenové ponuky, ktoré nebudú spĺňať potrebné náležitosti alebo budú doručené po stanovenom termíne, sa nebude prihliadať.

Zverejnené dňa 15.10.2019.

Ing. Igor Sádovský, v. r.

starosta obce

Vytvorené: 15. 10. 2019