Práce v obci v máji 2017

Práce v obci v máji 2017 1 30.5.2017 - Pracovníci obce v priebehu mája vykonali odvoz veľkoobjemového odpadu zo zberného miesta na „Pajte“ a odvoz výkopovej zeminy a separovaných odpadov od fary, doplnili verejné osvetlenia a upravili obecný rozhlas v Malej Mani, opravili verejné osvetlenie na Starej hore, pred slávnosťou Sv. Urbana znížili a upravili živý plot tují na vchode a pokosili spoločné priestory na Starej hore, opravili rozvodnú skriňu hlavnej prípojky el. energie na Starú horu, vyčistili prietokový žľab cez cestu na ul. A. Hlinku pred krčmou, kosili cintoríny a všetky verejné priestranstvá, na námestí ostrihali živé ploty, ošetrili stromy, vykonali opravu nosiča kontajnerov LIAZ a mnohé ďalšie.

Vytvorené: 3. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 3. 7. 2017 14:34