Inštalácia automatického systému závlahy futbalového ihriska

Inčtalácia automatického systému závlahy futbalového ihriska 1 Na futbalovom ihrisku v Mani bol nainštalovaný automatický systém závlahy.

2.8.2022 – Na futbalovom ihrisku v Mani bol nainštalovaný automatický systém závlahy celej jeho hracej plochy. Na základe výsledku verejného obstarávania je hodnota závlahového systému 13 320,90 €. Na tento projekt obec získala dotáciu vo výške 10 000 € od Slovenského futbalového zväzu (SFZ) v rámci podpory výstavby a rekonštrukcie futbalovej infraštruktúry z projektu „Eurá z Eura“. Tento automatický systém závlahy výrazne zjednoduší, skvalitní a zefektívni starostlivosť o trávnatú plochu ihriska. Ako protihodnotu  za poskytnutie finančných prostriedkov obec umožní SFZ podľa vzájomnej dohody bezodplatne využiť naše ihrisko na ním organizované podujatia.

Vytvorené: 15. 8. 2022
Posledná aktualizácia: 16. 8. 2022 14:26