Práce v obci - december 2021

Práce v obci - december 2021 1 Práce v obci - december 2021

29.12.2021 - Pracovníci obce v priebehu decembra 2021 vykonali opravy verejného osvetlenia a inštaláciu vianočného osvetlenia u nás i v okolitých obciach, 10 ks vianočného ozdobného osvetlenia na stĺpoch  bolo nahradených novými svetelnými ozdobami. Opilovali stromy - v materskej škole previsnuté konáre smrekov, v Uličke veľký topoľ rastúci v parku, ktorý ohrozoval elektrické vedenie a v Malej Mani rozrastené orgovány zasahujúce do miestnej komunikácie. Vykonali odvoz kociek z rekonštrukcie chodníka a ich triedenie a uloženie na zbernom dvore, vývoz veľkoobjemových odpadov, odvoz drevnej hmoty z nábytkov, prípravné a ukončovacie práce pri zriaďovaní detského kútika v knižnici, odpratávanie snehu, opravy a údržba budov, čistenie areálu zberného dvora na Pajte, ...

Vytvorené: 14. 1. 2022
Posledná aktualizácia: 14. 1. 2022 10:32