Práce v obci - január 2022

Práce v obci - január 2022 1 31.1.2022 - Práce v obci - január 2022

31.1.2022 – Pracovníci obce v priebehu januára 2022 vykonali odstránenie a opílenie stromov na ulici M. Kukučina a v Uličke povedľa ohrady parku, odvoz spadnutých stromov v parku, odvoz drobného stavebného odpadu z rekonštrukcie športovej kabíny, v Malej Mani doplnili spevnenú plochu stojiska pre nádoby separovaného odpadu skla a jedlých olejov, na zberných miestach vo Veľkej i Malej Mani vyčistili a upravili vyzbierané drevné odpady – konárovinu, na námestí zostrihali suché ozdobné trávy, v budove Domoviny 1 sprístupnili a vyčistili doteraz nevyužívanú skladovú miestnosť, do všetkých domácností rozniesli letáčiky o protipožiarnej ochrane a termínovník zberu separovaných odpadov, čistenie areálu zberného dvora na Pajte, vyprázdňovanie odpadkových košov z verejných priestranstiev, opravy a údržby vozidiel, ....

Vytvorené: 21. 2. 2022
Posledná aktualizácia: 21. 2. 2022 13:32