Práce v obci - leto 2020

Práce v obci - leto 2020 1 31.8.2020 - Pracovníci obce v priebehu leta vykonali viacnásobné kosenie verejných priestranstiev, postreky burín na chodníkoch, parkoviskách a pri ohradách, umývanie autobusových zastávok, čistenie a zametanie verejných priestranstiev, parkovísk, okrajov ciest, amfiteátra, parku, umelého potôčika, strihanie živých plotov na námestí, odstránenie spadnutého stromu v parku, doseparovanie biologických, drevných a veľkoobjemových odpadov na zbernom dvore, odvoz železného šrotu a veľkoobjemových odpadov, úpravu terénu, vyčistenie areálu a čistenie vnútorných priestorov budovy „Pajty“, opravu brány na Domovine 1, odstránenie torz starých hojdačiek pri bytovkách, vyčistenie závesov v sále KD, vyčistenie plota cintorína v Malej Mani od porastu kríkov, náter stolov na trhovisku, opravu poškodeného pódia na amfiteátri, nátery stĺpov rozhlasu, radarov a verejného osvetlenia, ...

Vytvorené: 4. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 4. 12. 2020 10:57