Práce v obci - máj až jún 2020

Práce v obci - máj až jún 2020 1 30.6.2020 – Pracovníci obce v priebehu mesiacov máj a jún vykonávali hlavne kosenie verejných priestranstiev, zametanie a čistenie chodníkov parkovísk, strihanie živých plotov na námestí, doručovanie daňových rozhodnutí, na zbernom mieste na „Pajte“ upravili vyzbieraný drevné odpady (okna, dvere, nábytky) a pripravili ho na odvoz, opravovali a odstraňovali revíziou zistené nedostatky na detských ihriskách, obnovovali a rozširovali na nich pieskoviská, pripravovali výmenu poškodených lexanových stien autobusových prístreškov pri Jednote, obnovovali nátery stĺpov verejného osvetlenia a rozhlasu, vykonávali utesnenie plochy umelého potôčika na námestí, opravu nosiča kontejnerov LIAZ a jeho prípravu na STK, .....

Vytvorené: 1. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 1. 7. 2020 9:42