Prieskum názorov obyvateľov o možnostiach rozvoja obce Maňa

Prieskum názorov obyvateľov o možnostiach rozvoja obce Maňa

Vážení obyvatelia,
v súvislosti s tvorbou dokumentu Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce Maňa na roky 2021 - 2027 je dôležitý prieskum verejnej mienky. Prostredníctvom predkladaného dotazníka, ktorý je anonymný, Vám ponúkame možnosť vyjadriť svoj názor na súčasný stav v obci ako aj možnosti ďalšieho rozvoja obce v oblasti hospodárskej (názory na ponuku pracovných miest, hospodárskych aktivít a pod.) či sociálnej (spokojnosť alebo aj nespokojnosť s oblasťami ako je kultúra, zdravotníctvo, školstvo, ...). Cieľom prieskumu je zakomponovať aj Vaše názory, návrhy, postrehy do nového dokumentu regionálneho rozvoja, pretože práve Vy tvoríte v najväčšej miere obec.
Vopred Vám ďakujeme za ochotu a Váš čas.

Dotazník nájdete na tomto odkaze:

Vytvorené: 17. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 17. 7. 2020 11:05