Príprava Požítavských folklórnych slávností

Príprava Požítavských folklórnych slávností 1 25. – 26.6 2022 - Príprava PFS

25. – 26.6 2022 – Po dvojročnej nútenej prestávke sa opäť konali Požitavské folklórne slávnosti, ich 32. ročník. Pracovníci obce v rámci ich príprav rozniesli informačné plagáty o ich konaní po okolitých obciach, na vchodoch do obce umiestnili banery, vykonali obnovu náteru železných a drevených častí konštrukcie amfiteátra a drevených sôch pri ňom, kosenie, zber popadaných konárov a spílenie chorého a nebezpečne nahnutého stromu v parku, zametanie verejných priestranstiev, vypletie burín zo záhonov na námestí a strihanie a postrek kríkov živých plotov a všetky potrebné prípravné a organizačné práce. Vykonaná bola aj rekonštrukcia elektrických rozvádzačov – „antoníčkov“ pre potreby PFS a aj iných podujatí v parku.

Vytvorené: 6. 7. 2022
Posledná aktualizácia: 6. 7. 2022 14:23